d.s.s

تور اسپانیا

اروپا قاره ای سرسبز و زیبا و دارای جاذبه های جهانگردی و دیدنی های بسیاری است که حتی نام بردن نیمی از آنها در یک مقاله نیز نمی گنجد . کشورهایی پیشرفته ، زیبا و متمدن که هر ساله میلیون ها نفر گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می کنند . شهرهای مهم و توریستی قاره اروپا با جاذبه های فراوان شان از جمله :

پاریس ، برلین ، آمستردام ، بروکسل ، رم ، آتن ، مادرید ، بارسلونا ، وین و … هستند که هر ساله عده زیادی از جهانگردان را به خود جذب می کنند . از دیدین های این قاره زیبا و سرسبز می توان به سواحل زیبای مدیترانه ، یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین امکانات توریستی اروپا ، سفر با کشتی های کروز در دریای مدیترانه است .

” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” با افتخار تورهای اروپا را به بهترین نرخ و خدمات مناسب ارائه می کند ، تور اروپا ، تور ارزان اروپا ، کشتی کروز به کشورهای ( فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، اتریش ، هلند )

🎆  تور اروپا ویژه تابستان ۱۳۹۸

فصل تابستان فرا رسیده است ، ماه های تیر ، مرداد و شهریور تابستان است تابستانی که شروع آن با سبز شدن درختان و گیاهان و شکوفه گلها و زمزمه پرندگان شکفتن گلها همراه می باشد .

عده ای تصمیم گرفته اند که در فصل تابستان به ویژه تعطیلات شهریور ماه به شهر اروپا سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور اروپا تابستان ۹۸ را بسیار دشوار می دانند به همین دلیل کارشناسان زبده ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ برای کمک به شما در مورد تهیه تور اروپا ویژه تعطیلات شهریور ماه و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند .

اشتراک گذاری :