درخواست کنسلی بلیط هواپیما

درخواست استرداد بلیط هواپیما

توصیه می شود قبل از تکمیل و ارسال فرم موارد ذیل را مطالعه نمائید .

 

۱ ) این فرم جهت استعلام درصد جریمه کنسلی نمی باشد لطفاً قبل از تکمیل و ارسال فرم زیر و به جهت آگاهی از میزان جریمه ، مبلغ قابل استرداد و  شرایط کنسلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۲ ) ارسال این فرم به منزله کنسلی پرواز نبوده و صرفا جهت ثبت درخواست کنسلی و انجام مراحل کاری آن می باشد و در صورت انصراف از کنسلی بعد از ثبت این فرم حتما با پشتیبان سیستم تماس حاصل فرمائید در غیر این صورت مراحل کنسلی پرواز به صورت خودکار توسط همکاران انجام می شود .

۳ ) شرایط و قوانین کنسلی پرواز ها بر اساس نوع آن متفاوت بوده و بعد از استعلام از ایرلاین یا آژانس مربوطه ( چارتر کننده ) درصد جریمه مشخص می شود .

۴ ) درخواست های که در خارج از ساعات کاری ( ۸ الی ۱۷ ) و یا روزهای تعطیل انجام شود در اولین روز کاری توسط همکاران ترتیب اثر داده می شود .

۵ ) پروازهای چارتر غیر قابل استرداد بوده و فقط در برخی شرایط و حداقل ۲۴ ساعت قبل از ساعت پرواز امکان کنسلی دارد .

۶ )  شماره واچر بلیط شما همانیست که در آخرین مرحله رزرو بلیط از سایت پس از پرداخت وجه بلیط و همزمان با لینک دانلود بلیط نمایش داده می شود و  یا همراه مشخصات بلیط به شماره موبایل رزرو کننده ارسال شده است .

۷ ) هر فرم مخصوص یک ( شماره خرید / واچر / رفرنس ) می باشد و فقط سر گروه ( اولین مسافر ثبت شده در زمان خرید بلیط ) مجاز به ثبت درخواست کنسلی بلیط تمام مسافرین بوده و در غیر اینصورت هر کدام از مسافرین فقط می توانند کنسلی بلیط خود را درخواست نمایند .

۸ ) در صورتی که علت کنسلی بلیط ( جاماندن از پزواز ) باشد ارسال اصل بلیط با مهر و امضاء ایستگاه ایرلاین مربوطه الزامی می باشد .

۹ ) اعتبار درصد جریمه کنسلی و مبلغ قابل استرداد ۵ دقیقه می باشد .

۱۰ ) قبل از تکمیل فرم زیر صفحه کلید خود را بر روی زبان ENG قرارداده و تمام موارد را با حروف لاتین وارد نمایید که در غیر اینصورت به درخواست شما ترتیب اثر داده نمی شود .

  • انتخاب کنید بلیط خود را از کدام سایت خریداری کرده اید
  • به چه دلیل پرواز خود را کنسل می نمایید
  • به میلادی وارد کنید
  • در صورت انتخاب گزینه کلیه مسافرین نام مسافرینی که در فیلد زیر درج گردد نادیده گرفته شده و کل رفرنس کنسل خواهد شد بدیهیست مسئولیت اشتباهاتی از این قبیل با درخواست کننده می باشد .
  • در صورت نیاز به کنسلی موردی ، اسامی مسافرینی که می بایست کنسل شود را طبق بلیط صادره وارد نموده و چنانچه تعداد مسافرین بیش از ۳ نفر بود مابقی اسامی در قسمت توضیحات وارد شود و برای پروازهای داخلی کد ملی و برای پرواز خارجی شماره پاسپورت را وارد نمایید .
  • کارت بانکی که با آن بلیط را رزرو کرده اید را وارد کنید
  • بصورت لاتین و بدون فاصله و IR وارد نمایید
  • توضیحات در مورد کنسلی خود را اینجا وارد کنید ...
  • جهت انجام مراحل استرداد بلیط تایید موارد ذیل الزامیست .
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همکاران ما بلافاصله پس از ثبت درخواست کنسلی نسبت به انجام مراحل آن اقدام خواهند نمود و جهت اطمینان از بررسی درخواست خود ، پس از تکمیل و ارسال فرم با کارشناسان ما تماس بگیرید .

چنانچه درخواست شما قبل از ساعت ۱۰ صبح روز کاری ثبت شده باشد مبلغ جریمه بر اساس همان روز محاسبه و در صورت ثبت درخواست پس از ساعت ۱۰ صبح مبلغ جریمه بر اساس روز بعد محاسبه خواهد شد .

اشتراک گذاری :