۲۰

اردیبهشت
۱۳۹۸

ویزای انگلستان

پست شده به وسیله : admin/ 180

 ویزای انگلستان

مقدمه

ویزای انگلستان ، جزو آن دسته از ویزاها می باشد که به ( ممارست و هوشمندی ) فراوانی احتیاج دارد و کوچک‌ترین اهمال در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز آن می‌تواند به هدر رفتن زمان و پرداخت هزینه‌ های گزاف بیانجامد . به همین خاطر کارشناسانگروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ”  با دقت و ظرافت خاصی اقدام به تکمیل مدارک و اخذ وقت ( عادی و یا  فوری ) سفارت انگلیس می‌ نمایند که تمامی ریسک‌ های موجود را شناسایی و خنثی نموده و آرامش خاطر متقاضیان را از بابت صدور و یا عدم صدور ویزا فراهم نمایند .

بگذارید برای یک بار هم که شده خیال گردشگران و علاقمندان به سفر به انگلیس را راحت کنیم ! برای اخذ ویزای تضمینی انگلیس شرایطی لازم است که شاید بسیاری از متقاضیان سفر به انگلیس واجد آن ‌ها نباشند و همین موضوع سبب می‌شود که بسیاری از متقاضیان این ویزا ، با پاسخ ریجکت سفارت انگلیس مواجه شوند .

کارشناسان Universe Groups موظف ‌می باشند که از دادن امید های واهی به متقاضیان پرهیز نموده و از پذیرش اشخاصی که شرایط لازم را برای اخذ ویزا ندارد خوداری نمایند .

ویزای انگلیس ، مجوزی قانونی است جهت ورود به کشور انگلستان که این ویزا دارای انواع گوناگون به منظور اهداف مشخصی می باشد و اعتبار آن ها نیز برحسب نوع ویزا متفاوت می باشد . اشخاصی که موفق به دریافت ویزای انگلیس می شوند می بایست قبل از اتمام مدت ویزا این کشور را ترک نمایند و یا اینکه نسبت به تمدید روادید خود اقدام نمایند ( فقط برخی از انواع ویزا های انگلیس قابلیت تمدید کردن را دارند )

پس اگر می‌خواهید که از هدر رفتن زمان و هزینه ‌ها جلوگیری کنید ، به هیچ وجه بی‌گدار به آب نزنید

 متقاضیان اخذ ویزای انگلیس می بایست به این نکته توجه نمایند که : انگلیسی ها  برای صدور اجازه ورود به کشورشان بسیار سخت گیر هستند و این بدان معناست که راه اخذ ویزای انگلیس ، بسیار پرپیچ ‌وخم و صعب ‌العبور است اگرچه این سخت‌گیری ‌ها برای ویزا هایی با سقف ۶ ماه که معمولاً جهت سفرهای توریستی و دوره‌ های تجاری و تحصیلی کوتاه‌ مدت صادر می‌شوند تا حدودی کاهش می ‌یابند اما بدون هیچ گونه تعارفی باید به متقاضیان سفر به انگلیس خاطر نشان کرد که تقریباً تمام آن‌ ها ، شانس بسیار کمی برای اخذ ویزا های طولانی مدت دارند ! تا چه رسد به اجازه مهاجرت به انگلیس … !

دولت انگلیس ، بیش از هر چیز به گردش حساب‌های بانکی و املاک و دارایی ‌هایی متقاضی ویزا توجه نشان می‌ دهد ( این بدان معنی است که فرد متقاضی دلیل بازگشت را داشته و به کشور خود متصل است ) و می بایست دولت انگلیس متقاعد شود که شما قبل از پایان تاریخ ویزا ، این کشور را ترک خواهید کرد . با این حال روال کار به این صورت است که شما ابتدا باید نوع ویزای درخواستی خود را مشخص کنید سپس نسبت به فراهم آوری اسناد و مدارک لازم اقدام نمایید و شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان خبره بخش ویزا ، در مجموعه Universe Groups در مورد این موضوع ، از مشاوره های لازم و تخصصی که به صورت کاملا رایگان ارائه می شود استفاده نمایید  .

پاسخ به پرسش هایی مانند اینکه ویزای انگلستان بر چند قسم است و چه کسانی واجد شرایط دریافت آن هستند ، مسائلی هستند که سعی می‌کنیم بطور کامل در این فرصت به آنها پاسخ دهیم ، ابتدا ویزای تضمینی انگلیس که نوعی ویزای توریستی این کشور محسوب می‌شود را مرور می‌کنیم و سپس دیگر انواع ویزای این کشور را به تفکیک شرح خواهیم داد :

ویزای توریستی انگلیس :

ویزای توریستی انگلیس یکی از محبوب ‌ترین انواع ویزای این کشور محسوب می‌شود ، ویزایی که اساسا برای گشت و گذار ، دیدار اقوام و دوستان و بطور کل سفر کوتاه مدت به بریتانیا طراحی شده است ، نکته مهم در اخذ ویزای توریستی انگلیس این خواهد بود که متقاضی بتواند در روز مصاحبه برنامه و هدف سفر خود را بطور کامل و روشن برای افسر مهاجرت شرح دهد.

ویزای توریستی انگلیس به دو دسته تقسیم بندی می‌شود :

ویزای سینگل ( یک بار ورود ) : این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد سفر مکرر به انگلیس را نداشته و هدف از سفر آنها تنها با یک بار ورود به این کشور تامین خواهد شد ، البته بسته به هدف سفر و برنامه‌ای که متقاضی ارائه می‌دهد ، آفیسر پرونده می‌تواند اعتبار ویزای سینگل انگلیس را کمتر از ۶ ماه صادر کند .

ویزای مولتیپل انگلیس ( چند بار ورود ) : این نوع ویزای انگلیس برای متقاضیانی صادر می‌شود که به دلیلی مشخص نیاز دارند به دفعات وارد بریتانیا و از آن خارج شوند . این ویزا عموما برای تجار و صاحبان بیزینس ‌ها صادر می‌شود و به دارنده آن اجازه می‌دهد تا زمان اعتبار ویزای خود ، به دفعات به بریتانیا سفر کند .

*** توجه ***

تقریبا برای تمامی پرونده‌های درخواست ویزای توریستی انگلیس که از کانال Universe Groups وارد سفارت بریتانیا می‌شوند ، ویزای توریستی انگلیس از نوع مولتیپل صادر خواهد شد و همانطور که اشاره این نوع ویزا بدلیل نداشتن محدودیت در تعداد ورود و خروج به خاک انگلیس مزیتی بزرگ نسبت به ویزای سبنگل این کشور خواهد داشت .

شرایط دریافت ویزای انگلیس :

از سال ۲۰۱۱ تا کنون سفارت انگلیس ، سخت گیری‌های بسیاری را برای صدور ویزا در قبال اتباع ایرانی اعمال می‌کند ، این سخت گیری‌ها طبعا شرایط دریافت ویزای انگلیس را بیش از پیش پیچیده کرده و متقاضیان را در پیچ و خم وقت سفارت و ارائه مدارک قرار خواهد داد .

 شرایط دریافت ویزای انگلیس به شرح زیر می باشد:

 • حداقل دو ویزای معتبر ( ویزای شینگن و ژاپن درصد موفقیت را بالا خواهند برد )
 • سند ملکی و مدارک شغلی قوی نقش بسیار مهمی در موفقیت درخواست خواهند داشت
 • حداقل ۱۰۰ میلیون تومان تمکن مالی در حساب کوتاه مدت
 • ترجیحا ویزای ریجکتی از کشوری جز انگلیس نداشته باشد ، در صورت رد ویزا از کشورهایی بجز انگلیس حتما ویزای معتبر دیگری بعد از آن اخذ شده باشد .
 • اگرچه مورد آخر جرو الزامات شرایط دریافت ویزای انگلیس نیست اما فاکتوری است که افسر پرونده در نظر خواهد گرفت و در صورت داشتن ریجکتی از سفارت انگلیس مبلغ ۶۵۰ پوند به مبلغ تعرفه پایه اضافه خواهد شد .

مدارک لازم برای اخذ ویزای انگلیس :

مدارک که متقاضی جهات اخذ ویزا به سفارت ارائه می‌دهد ، یکی از تعیین کننده ترین عوامل در موفقیت درخواست ویزای انگلیس خواهد بود ، هرگونه مغایرت و تناقض در مدارک ارائه شده به سادگی می‌تواند موجب ریجکت ویزای انگلیس شده و شاید تا چند سال به ممنوع الورودی بیانجامد .

 • شناسنامه و کارت ملی همراه ترجمه آن
 • گذرنامه با اعتبار بیش از ۲ سال
 • گردش حساب ‌های بانکی با حداقل موجودی ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و ترجمه آن‌ که توسط امور بین‌الملل بانک مربوطه تأیید شده است ( مدیران شرکت‌های خصوصی ، ملزم به ارائه گردش حساب مجموعه خود هستند )
 • دو قطعه عکس ( لازم به ذکر است که عکس با زمینه سفید و در ابعاد ۳.۵*۴.۵ تهیه شود  )
 • مدارک مربوط به اشتغال ( فیش حقوقی ۶ ماهه گذشته  ، پرینت حساب بانکی دریافت حقوق ، تاییدیه بیمه تامین اجتماعی ۶ ماهه گذشته ، گواهی اشتغال به کار ، گواهی مرخصی و پرینت برگه پرداخت مالیات  )
 • دعوت نامه  معتبر  و یا واچر هتل
 • اصل عقدنامه و ترجمه آن ( اگر با همسرتان سفر می کنید به مدارک ازدواج احتیاج دارید  )
 • اصل سند ملکی همراه با ترجمه آن

نکته : در صورت داشتن دعوتنامه معتبر از انگلیس مدارک زیر نیز باید در پرونده وجود داشته باشد :

 • اصل و رونوشت دعوتنامه
 • مدارک هویتی شخص دعوت کننده
 • مدارک پرداخت مالیاتی و قبوض خدماتی محل اقامت شخص دعوت کننده در انگلیس
 • آخرین فیش حقوقی فرد دعوت کننده

*** توجه ***

 • می بایست موارد مورد نیاز را در دارالترجمه رسمی تأیید شده ترجمه و همراه درخواست صدور ویزا تحویل کارشناسان یونیورس نمایید .
 • جهت ( رزرو هتل ، بلیط هواپیما و بیمه سفر ) با کارشناسان یونیورس تماس بگیرید و یا به سایت مراجعه نمایید .
 • با توجه به اینکه سفارت انگلیس تاریخچه سفرهای قبلی ( Travel History ) را با اهمیت میداند بهتر است ویزای کانادا ، ویزای شینگن ، ویزای ژاپن یا دیگر ویزاهای معتبر را در پاسپورت خود داشته باشید  .

شما می‌توانید طی تماس با کارشناسان اجرایی ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” ضمن اخذ مشاوره رایگان برای درخواست اخذ ویزای انگلیس ، تمامی مراحل درخواست ویزای خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا ضمن اطمینان از طی شدن درست و دقیق مراحل درخواست ویزای تضمینی انگلیس ، شانس خود برای دریافت این ویزا را به حداکثر برسانید .

هزینه اخذ ویزای تضمینی انگلیس :

خدمات اخذ ویزای انگلیس در Universe Groups  بصورت کاملا تضمینی ارائه خواهد شد ، البته باید توضیح داد لفظ تضمینی به معنی تضمین صدور ویزا نخواهد بود زیرا اساسا هیچ کس جز افسر پرونده نمی‌تواند در خصوص تایید و یا رد درخواست ویزا تصمیم گیری کند ، بنابراین لفظ تضمینی به معنی استرداد حدود ۸۰ درصد از کل هزینه‌های پرداختی متقاضی در صورت عدم اخذ ویزا خواهد بود .

هزینه اخذ ویزای تضمینی انگلیس ( تماس با کارشناسان فروش ) پوند می باشد که مبلغ فوق مربوط به خدمات ( حق الزحمه وکیل ، مشاوره ، تکمیل مدارک ، ثبت نام ، وقت سفارت و پیگیری پاسخ سفارت انگلیس ) را شامل می‌شود و از آنجایی که انگشت نگاری ویزای انگلیس در دو کشور ترکیه و ارمنستان صورت می‌گیرد و متقاضیان محترم می‌بایست پس از تایید درخواست ویزا ، بار دیگر به سفارت مد نظر سفر کرده و نسبت به الصاق ویزای انگلیس به پاسپورت خود اقدام نمایند که Dadar Sepehr Seir با هدف تسهیل و تسریع این روند ، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس را در دسترس شما قرار داده است تا ضمن صرفه جویی در هزینه ‌ها ، پاسپورت ممهور به مهر سفارت انگلیس را در تهران ( با پرداخت مبلغی کمتر از هزینه سفر مجدد شما ) تحویل متقاضیان محترم نماید .

پیکاپ ویزای انگلیس  :

همانطور که اشاره شد خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ”  با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود ، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در حال حاضر کشورهای ( ترکیه و ارمنستان ) را شامل می‌شود  .

شما می‌توانید به منظور اطلاعات بیشتر به صفحه پیکاپ ویزای انگلیس مراجعه نمایید .

مدت زمان صدور ویزای انگلیس :

بنابر اعلام وب سایت رسمی سفارت انگلیس ، مدت زمان صدور ویزای انگلیس حدود ۳ هفته بطول خواهد انجامید ، اما بدلیل ترافیک متقاضی برای ارائه وقت سفارت انگلیس ،  یک هفته تا ۱۰ روز باید به زمان فوق اضافه کرد ، مجموعا می‌توان گفت در صورت کامل بودن مدارک متقاضی ( بررسی مدارک در سفارت ، انگشت نگاری و صدور ویزا ) مدت زمان صدور ویزای انگلیس  ( حداقل ۴۰ روز کاری و حداکثر ۹۰ روز کاری ) خواهد بود .

ویزای انگلیس بسته به هدف از سفر به بریتانیا انواع مختلفی دارد و محدود به ویزای توریستی که در بالا به آن اشاره شد نمی باشد و بهتر است بدانید که در حال حاضر اخذ ویزای اقامتی انگلیس بسیار دشوار شده است و درصد بسیارکمی از متقاضیان موفق به اخذ آن می‌شوند و متقاضی درخواست ویزا می بایست برای سفر به انگلیس یک دلیل موجه داشته باشد !! شاید جمله معروف سفارت انگلیس را شنیده باشید « شما برای ویزیت ، درس خواندن و یا کار به ویزای انگلیس احتیاج دارید » این جمله هدف دولت انگلستان ، از میزبانی متقاضیان سفر به این کشور را به خوبی روشن می‌کند .

 با استناد به گفته فوق ویزاهای انگلیس به چند دسته اساسی تقسیم می‌شود :

 • ویزای توریستی : ۶ ماهه و ۲ ساله و ۵ ساله و ۱۰ ساله
 • ویزای تحصیلی : یکی از انواع ویزای انگلیس ویزای تحصیلی می باشد ، انگلیس یکی از بهترین و محبوب ترین نقاطی است که افراد بسیاری علاقمند به تحصیل در آنجا می باشند ، برای دریافت ویزای تحصیلی از کشور انگلستان باید شما توسط یک مرکز آموزش عالی حمایت مالی شوید .
 • ویزای کار :  یکی دیگر از انواع ویزای انگلیس می باشد ،  این ویزا به متقاضی اجازه می دهد تا طبق شرایط و محدودیت هایی به طور قانونی در این کشور به کار مشغول شود .
 • ویزای ازدواج : این نوع وقتی به متقاضی اعطا می شود که وی با یک شهروند انگلیسی ازدواج کرده باشد ، زمان بررسی این ویزا بین ۲ هفته تا ۱۲ هفته زمان خواهد برد ، در صورتی که درخواست ویزای ازدواج خارج از کشور انگلیس انجام شود ویزای همسر برای ۳۳ ماه و اگر از داخل درخواست شود برای ۳۰ ماه ویزا صادر خواهد شد  .
 • ویزای شهروندی : این نوع ویزا دارای قوانین مشکلی است ، کسانی که می خواهند شهروند این کشور شوند باید به مدت طولانی در این کشور مانده و سپس اقدام به دریافت اقامت دائمی کنند   .
 • ویزای دوره زبان : که برای شرکت در یک دوره کوتاه مدت است   .
 • ویزای Short term study  : که نوعی از ویزای انگلیس برای تحصیل موقت است   .
 • ویزای Tier4 : که ویزای دانشجویی انگلیس است   .

تقسیم بندی ویزای انگلستان  :

 • یک بار ورود : ویزای یک بار ورود برای فقط سه ماه معتبر می باشد .
 • چند بار ورود یا مولتی : اگر در طول یک سال بیشتر از یک بار به انگلیس سفر کنید ویزای شما باید ویزای مولتی باشد  این ویزا برای مدت یک سال اعتبار داشته و هر ورود برای ۳۰ روز می باشد و قابل تمدید نیست   .
 • ویزای ترانزیت : ویزای ترانزیت نیز برای ورود به فرودگاه یک کشور برای رفتن به دیگر کشورها صادر می شود  .

هزینه وقت سفارت انگلیس :

برای اطلاع از هزینه دریافت وقت سفارت انگلستان درکشورهای ( ارمنستان ، ترکیه ) بصورت ( عادی و یا فوری ) با کارشناسان فروش Universe Groups تماس بگیرید .

Dadar Sepehr Seir چه خدمات  تخصصی جهت اخذ ویزای مولتی ۶ ماهه انگلستان  به شما ارائه می دهد ؟؟؟

 • مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری در ( دفتر تهران یا استانبول )
 • تنظیم اپلیکیشن و چک لیست فرم های درخواست ویزا جهت ارائه به سفارت
 • ارائه دعوتنامه معتبر و مشاوره رایگان جهت تهیه مدارک مورد نیاز سفارت
 • تعیین و اخذ وقت سفارت انگلیس ( عادی یا فوری ) در کوتاهترین زمان
 • خدمات کامل رزرو هتل در انگلستان ( واچر معتبر و مورد تأیید سفارت )
 • رزرو بلیط رفت و برگشت ( ایرلاین های داخلی یا خارجی )
 • خدمات بیمه مسافرت

 

کلیه خدمات ارائه شده توسط Universe Groups و مراحل اخذ ویزا از ابتدا تا انتها زیر نظر مستقیم وکلای مجرب مهاجرت در کشور انگلستان انجام می پذیرد

شما می توانید در صورت تمایل و ( اطلاع از شرایط و نرخ خدمات اخذ ویزا انگلستان ) بوسیله یکی از روش های زیر با کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان مشاوره نمایید .

 ۱ ) تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره ( اینجا

۲ ) تماس مستقیم با کارشناسان ” Universe Groups ” دفتر تهران ( اینجا )

 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما می باشند

اشتراک گذاری :