۲۲

اردیبهشت
۱۳۹۸

پیکاپ ویزا انگلستان

پست شده به وسیله : admin/ 102

پیکاپ ویزا چیست ؟

هنگامی که پاسخ درخواست ویزا ، از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید ، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید . بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌ های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند .

به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ای قانونی پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه ای بسیار کم و ظرف مدتی بسیار کوتاه ، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید ، البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت بوده زیرا اساسا به همراه داشتن تعداد زیاد پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و می‌تواند مشکلاتی را متوجه صاحب گذرنامه نماید . 

مراحل درخواست پیکاپ ویزا  :

مراحل پیکاپ ویزا از این قرار است که متقاضی با در دست داشتن پاسپورت خود و همچنین نامه و یا ایمیل سفارت دایر بر موافقت درخواست ویزا به شرکتی معتبر مراجعه می نماید ، کارشناسان و سپس سوپروایزر بخش پیکاپ ویزا  ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “  در این مرحله موظف به بررسی دقیق مدارک و همچنین اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هستند .

پیکاپ ویزای انگلستان :

به دلیل نیمه تعطیل بودن سفارت انگلیس در تهران ، بسیاری از هموطنان ما مجبور می‌شوند برای انگشت نگاری  و مصاحبه ویزای انگلیس ، به یکی از کشورهای اطراف ایران ( ارمنستان ، ترکیه ) سفر کنند و به همین خاطر پس از ویزا شدن درخواست آنها ، برای الصاق ویزای انگلیس مجبور خواهند شد بار دیگر به کشور ثالث سفر کنند .

خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “در کشور ( ترکیه و ارمنستان ) به هدف تسهیل و تسریع الصاق برچسب ویزای انگلیس به پاسپورت متقاضی ارائه می‌شود .

پیکاپ ویزای انگلستان از ترکیه :

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه ما مدارک شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و جمعه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و جمعه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم . اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما یک هفته طول خواهد کشید .

پیکاپ ویزای انگلستان از ارمنستان :

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ارمنستان ( ایروان ) متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را ( که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام میگردد ) به سفارت اعلام نماید ، زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود توسط سفارت به دفتر ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ ارسال شده و با اولین پرواز به ایران بازگشته و روز بعد آماده تحویل به مسافر خواهد بود .

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس :

 • وکالت نامه
 • ایمیل جواب سفارت
 • اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس
 • اصل پاسپورت متقاضی

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس :

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس را هم نمی‌توان بطور دقیق تخمین زد چون اساسا بخش عمده‌ای زمان مدنظر صرف امور اداری در سفارت انگلیس خواهد شد اما بطور تقریبی می‌توان گفت مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس بسته به شهر مدنظر بین ۱۰ روز تا ۲ هفته به طول خواهد انجامید .

چرا پیکاپ پاسپورت از طریق ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ :

در حال حاضر چندین شرکت و حتی آژانس مسافرتی در کشور ارائه دهنده خدمات پیکاپ ویزا به متقاضیان هستند . اما باید به این مهم اهتمام ویژه داشت که خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است که فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در آن نقشی حیاتی ایفا خواهد کرد ، به بیان دیگر اینکه پاسپورت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت محل انگشت نگاری برسد و پس از الصاق بچسب ویزا با امنیت کامل در تهران تحویل متقاضی گردد شاید مهمترین اولویت ‌های یک شرکت برای ارائه خدمات پیکاپ ویزا باشد .

برخی ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت در  ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ عبارتند از :

 • سرعت بسیار بالا ( پاسپورت‌ها به فاصله کمتر از یک روز به سفارت  ارسال می‌شوند و پس از طی شدن مراحل اداری با کمترین تاخیر در تهران تحویل می‌گردند )
 • دقت و امنیت بالا
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته

در نهایت به طور خلاصه این دلایل را می‌توان اینطور بیان کرد :

 • پروازهای اختصاصی و هفتگی
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی جهت پیگیری پیکاپ ویزا ( ۲۴ ساعته )
 • دفاتر برون مرزی اختصاصی ( دفتر و رابط سفارت و وکلای مجرب )
 • امتیازدهی برای آژانس‌های همکار
 • خدمات فوری پیکاپ ویزا
 • خدمات امن پیکاپ ویزا
اشتراک گذاری :