۲۰

اردیبهشت
۱۳۹۸

گارانتی اعتبار چارترکننده

پست شده به وسیله : admin/ 93

ما اعتبار تامین کنندگان بلیط چارتری خود را گارانتی می کنیم 

 

مرکز خرید بلیط هواپیما با داشتن سابقه ی چند ساله در صدور بلیط هواپیما چارتری در سراسرکشور ، ضمن شناخت چارترکنندگان مختلف نسبت به کیفیت کاری آنان حساس می باشد . از این جهت مسافرینی که بلیط هواپیمای خود را از ما خریداری کرده اند می توانند مطمئن باشند که بلیط های صادر شده توسط ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ همگی دارای اعتبار بوده و با خیال آسوده می توانند از بلیط خود استفاده نمایند .

آژانس های مسافرتی و وب سایت هایی که تنها به دنبال سودآوری بیشتر خودشان هستند ارزان ترین چارترکننده را به معتبرترین چارترکننده ترجیح می دهند و این رفتار برای مسافرین دردسرهای زیادی از جمله نبود نام مسافرین در لیست پرواز یا عدم آگاهی مسافرین از تغییرات پرواز را به همراه داشته است .

ما در مرکز خرید بلیط هواپیما به صورت دوره ای با استفاده از تجربه ی خویش و نظرات مسافرین ، تامین کنندگان خود را پایش می کنیم ، در حذف تامین کنندگان نامعتبر سریع و نسبت به اضافه کردن تامین کنندگان جدید بسیار با دقت هستیم . اما با وجود تمام این بررسی ها اطمینان قطعی از خطا کار نبودن آنها امکان ناپذیر است .

به همین دلیل ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ برای رفاه حال مسافرینش اقدام به ارائه خدمت ” گارانتی اعتبار چارترکننده “ نموده است .

 

گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” به عنوان گارانتی چه خدماتی ارائه می دهد ؟

  • ما نسبت به بازپرداخت تا دو برابر مبلغ پرداخت اولیه ی شما ، برای تهیه ی بلیط جایگزین در فرودگاه توسط خودتان متعهد هستیم .
  • ما نسبت به تغییر تامین کننده ی بلیط شما یا تهیه بلیط جایگزین در صورت اطلاع از بی مسئولیتی چارترکننده در هر زمان کوشا هستیم .

 

شرایط استفاده از گارانتی اعتبار چارترکننده چیست ؟

  •  این گارانتی شامل نبود نام مسافرین در لیست پرواز و عدم آگاهی مسافرین از تعجیل یا کنسلی پرواز است .

  •  این گارانتی شامل شرایط مختلف جریمه های کنسلی رزرو پروازهای چارتری نمی باشد .
  •  جهت دریافت مبلغ بلیط جایگزین خریداری شده در فرودگاه ، می بایست پس از تکمیل فرم مربوطه ( اینجا ) توسط مسافر ،  اصل بلیط خریداری شده را برای ما ارسال نمایید و Universe Groups پس از دریافت بلیط ، مبلغ بلیط را تا سقف ۲ برابر مبلغ بلیط اولیه به حساب مسافر واریز خواهد کرد .

  •  جهت انجام تعهدات گارانتی ، مسافرین با درخواست ما می بایست نسبت به تغییر پرواز خود همکاری کنند .
  •  چنانچه مسافرین مایل به تغییر پرواز خود نباشند می توانند نسبت به کنسلی رزرو و استرداد مبلغ کامل درخواست نمایند .
  •  ما نسبت به تاخیرات اعلام نشده توسط شرکت های هواپیمایی یا مشکلات بروز پیدا کرده به علت عدم بررسی بلیط ( در هنگام ثبت و رزرو ) توسط مسافر متعهد نیستیم .

 

چنانچه در مورد ” گارانتی اعتبار چارترکننده ” سوالی دارید با ما تماس بگیرید .

صمیمانه پاسخگوی شما خواهیم بود .

 

اشتراک گذاری :