universe groups

تورهای ارمنستان

🗺 سفر به ایروان ارمنستان 

ارمنستان کشوری کوچک در همسایگی شمال غربی ایران است . شهر ایروان ، پایتخت این کشور محسوب می شود . از میان جمعیت حدود سه میلیون نفری ارمنستان حدود یک میلیون نفر آن در این شهر زیبا زندگی می کنند . قدمت این کشور به بیش از دو هزار سال پیش برمی گردد و از این بابت در کنار جاذبه های طبیعی آن ، مکان های تاریخی جذابی هم دارد و این کشور هر ساله پذیرای گردشگران از سراسر دنیا است . اگر ایروان ارمنستان را به عنوان مقصد سفرتان در فصل تابستان ۱۳۹۸ انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور ایروان ارمنستان گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس  تجربه خواهید کرد . 

🛫 سفر با تور ارمنستان

با خرید یا رزرو تور ایروان ارمنستان ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به شهر ایروان ارمنستان برطرف خواهد شد زیرا گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس با ارائه آفر ویژه تور ایروان ارمنستان می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری (در شهر ایروان ارمنستان) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه ایروان ارمنستان تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور ایروان ارمنستان ) ، راهنمای فارسی زبان (تور لیدر آشنا به شهر ایروان ارمنستان) و معرفی مراکز خرید ایروان ارمنستان با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند . اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( شهر ایروان ارمنستان ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به ایروان ارمنستان بازخواهید گشت . 

🚌 تورهای ارمنستان

دیگر نگران قیمت تور ایروان ارمنستان نباشید زیرا ما در گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس با ارائه تور لحظه آخری ایروان ارمنستان مرداد و تور ارزان قیمت ایروان ارمنستان در فصل تابستان ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور ، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور ایروان ارمنستان تابستان ۹۸ را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان ، بهترین انتخاب تور را داشته باشید . قیمت تور ایروان ارمنستان لحظه آخری ویژه مرداد ماه با توجه به نوع هتل ، نوع ایرلاین ( بلیط پرواز داخلی به مقصد ایروان ارمنستان ) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود .

اشتراک گذاری :