جمهوری خلق چین

D.S.S

تورهای چین

 چین اولین کشور پر جمعیت دنیا بوده و کشوری پر قدمت و با تاریخ کهن  است که در سراسر این کشور تجربه های جالب و متفاوتی را کسب خواهید کرد و با فرهنگ متفاوت مردم این کشور آشنا خواهید شد . 

🛫 سفر با تور چین

با خرید یا رزرو تور چین بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به شهرهای پکن ، شانگهای و گوانگجو چین برطرف خواهد شد زیرا گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس  با ارائه آفر ویژه تور چین میتواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهرهای پکن ، شانگهای و گوانگجو ) ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه های پکن ، شانگهای و گوانگجو تا هتل مورد نظر ) بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور چین ) راهنمای فارسی زبان ( تور لیدر آشنا به شهرهای پکن ، شانگهای و گوانگجو ) و معرفی مراکز خرید چین با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

توصیه گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری چین استفاده کنند این است که :

  برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید ، بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده می کنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید .
  در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید .
  شماره پرواز بلیط هواپیما به پکن ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید .

اشتراک گذاری :