D.S.S

تورهای هندوستان

  •  سفر به هند 

هندوستان (جمهوری هندوستان) کشوری است که در جنوب قاره آسیا قرار گرفته است. کشور هند دومین کشور پرجمعیت جهان ۱.۲ میلیارد نفر را در خود جای داده است. پایتخت این کشور دهلی نو و پرجمعیت ترین شهر هند بمبئی می باشد . تاریخ کشور هند به سه هزار سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد و به مدت ۸۰۰ سال تحت حکومت ایرانیان و ترکان بوده است که همین موضوع باعث تاثیر بر فرهنگ هندوستان شده و سبب پرورش شاعران بنامی چون بیدل دهلوی و امیر خسرو دهلوی شد. در سده ۱۹ میلادی، هند به مستعمری انگلستان درآمد و تا سال ۱۹۷۷ این استعمار طول کشید .

کشور هندوستان دارای حدود ۲۲ زبان مختلف است که زبان های هندی و انگلیسی به عنوان زبان های رسمی این کشور اعلام شده اند همچنین کشور هند دارای گویش ها ، لهجه ها ، آیین ها ، نژادها و دین های بسیاری است و این در کنار هم قرار گرفتن فرهنگ ها و عقاید مختلف به صورت مسالمت آمیز سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به این کشور جذب می کند و شما می توانید در تورهای هند شرکت دادار سپهر سیر شرکت کنید و جشن گرفتن این مردم را از نزدیک ببینید .

  •  سفر با تور هند

با خرید و یا رزرو تور هند ، شما بخش زیادی از دغدغه هایتان را حذف خواهید کرد . ارائه دهنده تور هند می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهرهای دهلی ، آگرا و جیپور) ترانسفر فرودگاهی ( حمل و نقل از یا به فرودگاه ) بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر به هند در تمام مدت تور ) راهنمای فارسی زبان ( آشنا به دیدنیهای هند و قوانین ) و معرفی بهترین مراکز خرید در هند با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند.

اینگونه با خیال راحت از جاذبه های دیدنی هند و مخصوصا شهرهای دهلی ، آگرا و جیپور و گوا لذت خواهید برد و با خاطره  ای خوب از سفر با تور هند بازخواهید گشت ، کارشناسان زبده گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس   برای کمک به شما در مورد تهیه تور هند و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند .

 

اشتراک گذاری :