D.S.S

تورهای آذربایجان

🗺 سفر به باکو آذربایجان 

این همسایه شمال غربی ایران به لحاظ فرهنگی نزدیکی زیادی با ما دارد و از این جهت دیدار از این کشور می تواند جذابیت های زیادی برای ما داشته باشد . بزرگترین شهر آن باکو است و از میان جمعیت حدود ۱۰ میلیون نفری آذربایجان حدود دو میلیون نفر آن در این شهر زیبا زندگی می کنند .

اگر باکو آذربایجان را به عنوان مقصد سفرتان در بهار ۱۳۹۸ انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور باکو آذربایجان ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس “ تجربه خواهید کرد. 

🛫 سفر با تور آذربایجان

با خرید یا رزرو تور باکو آذربایجان ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به شهر باکو آذربایجان برطرف خواهد شد زیرا ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” با ارائه آفر ویژه تور باکو آذربایجان میتواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهر باکو آذربایجان ) ، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه باکو آذربایجان تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور باکو آذربایجان ) ، راهنمای فارسی زبان ( تور لیدر آشنا به شهر باکو آذربایجان ) و معرفی مراکز خرید باکو آذربایجان با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( شهر باکو آذربایجان ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به باکو آذربایجان بازخواهید گشت . 

🎆  تور باکو آذربایجان ویژه بهار ۱۳۹۸

فصل بهار فرا رسیده است ، ماه های فروردین ، اردیبهشت و خرداد بهار است بهاری که شروع آن با سبز شدن درختان و گیاهان و شکوفه گلها و زمزمه پرندگان شکفتن گلها همراه می باشد . عده ای تصمیم گرفته اند که در فصل بهار به ویژه تعطیلات خرداد ماه به شهر باکو آذربایجان سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور باکو آذربایجان بهار ۹۸ را بسیار دشوار میدانند به همین دلیل کارشناسان زبده ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” برای کمک به شما در مورد تهیه تور باکو آذربایجان ویژه تعطیلات خرداد ماه و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند . 

اشتراک گذاری :