universe groups

تورهای کیش

جزیره کیش در قسمت شمال شرقی خلیج فارس و با فاصله بسیار کوتاه ۱۷ کیلومتر از سواحل جنوبی ایران قرار گرفته است جزیره کیش با دارا بودن مساحتی بالغ بر ۹۰ کیلومتر مربع یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین مناطق خلیج فارس است که از گذشته های دور گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است . جزیره کیش دارای ۱۵ کیلومتر طول و ۸ کیلومتر عرض است همچنین جزیره کیش کاملاً مسطح و شنی بوده و ۴۵ متر بالاتر از سطح دریا می باشد . جزیره زیبای کیش دارای تاریخ طولانی با قدمت ۳۰۰۰ سال است و در طول این سال ها به نام های کامتینا ، آراکیا ، آراکاتا و قیس نامیده می شده است . اگر کیش را به عنوان مقصد سفرتان در بهار  ۱۳۹۸ انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور کیش گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس  تجربه خواهید کرد.

 سفر با تور کیش

با خرید یا رزرو تور کیش ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به جزیره کیش برطرف خواهد شد زیرا  ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ” با ارائه آفر ویژه تور کیش می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهر کیش ) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه کیش تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور کیش ) ، تور لیدر آشنا به جزیره کیش و معرفی مراکز خرید کیش با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند . اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( جزیره کیش ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به کیش بازخواهید گشت .

توصیه گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس  برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری کیش استفاده کنند این است که :

  • برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث می شود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  • جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده میکنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
  • در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  • شماره پرواز بلیط هواپیما به کیش ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید .
اشتراک گذاری :