universe groups

تورهای مشهد

 

شهر مشهد مقدس به عنوان معنوی ترین شهر و دومین شهر بزرگ ایران شناخته می شود . شهر مشهد در قسمت شمال شرقی استان خراسان قرار گرفته است که به عنوان یکی از شهرهای تاریخی ای است و به عنوان یک شهر مهم واقع در جاده ابریشم بوده است . دلیل اصلی پرطرفدار بودن شهر مشهد وجود حرم مقدس امام هشتم شیعیان از ۸۱۸ سال پس از میلاد مسیح است ، بعد از گذشت هزاران سال از شهادت امام رضا (ع) هنوز هم غم از دست دادن این امام عزیز افراد بسیاری را به شهر زیارتی مشهد می آورد .

  • اگر مشهد را به عنوان مقصد سفرتان  انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور مشهد گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس تجربه خواهید کرد .
  • مشهد مکان بسیار خوبی برای خرید فرش است و همچنین دروازه ای برای سفر به ترکمنستان ، افغانستان و منطقه خراسان می باشد .

🛫 تور مشهد

با خرید یا رزرو تور مشهد ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به جزیره مشهد برطرف خواهد شد زیرا گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس با ارائه آفر ویژه تور مشهد میتواند برای شما امکاناتی نظیرگشت شهری ( در شهر مشهد ) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه مشهد تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور مشهد ) ، تور لیدر آشنا به شهر مشهد و معرفی مراکز خرید مشهد با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

  • اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( شهر مشهد ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به مشهد بازخواهید گشت .

دیگر نگران قیمت تور مشهد نباشید زیرا ما در گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس با ارائه تور لحظه آخری مشهد و تور ارزان قیمت مشهد ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور ، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید . 

  • ما قیمت های مختلفی برای تور مشهد  را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان ، بهترین انتخاب تور را داشته باشید .
  • قیمت تور مشهد لحظه آخری با توجه به نوع هتل ، نوع ایرلاین ( بلیط پرواز داخلی به مقصد مشهد ) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود .
اشتراک گذاری :