D.S.S

تورهای قشم

سفر به جزیره قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره در خلیج فارس است ، جزیره قشم پوشیده از تنوع زیادی از گونه های گیاهی ، سواحل زیبا و جذاب و ۶۰ روستای بندری می باشد . طبیعت زیبای جزیره قشم دارای کوه های آتشفشان ، تپه های وسیع ، غارها و دره های بسیاری است که بیشتر مناطق طبیعی جزیره قشم تحت حمایت سازمان یونسکو می باشند و در تورهای قشم بهار  ۱۳۹۸ می توانید از این مناظر دیدنی بازدید نماییید . جزیره قشم جزء مناطق آزاد است و تعداد بسیار زیادی آسمان خراش در این جزیره وجود دارند اما جزیره قشم هنوز هم حال و هوای یک شهر بندری قدیم را حفظ کرده است ، مردم محلی جزیره قشم هنوز هم لباس های سنتی خود را می پوشند و در خانه های دارای بادگیر زندگی می کنند .

🛫سفر با تور قشم

با خرید یا رزرو تور قشم ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به جزیره قشم برطرف خواهد شد زیرا ” شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دادار سپهر سیر “ با ارائه آفر ویژه تور قشم میتواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در جزیره قشم ) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه قشم تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور قشم ) ، تور لیدر آشنا به جزیره قشم و معرفی مراکز خرید قشم با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( جزیره قشم ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به قشم بازخواهید گشت 

🚌 تورهای قشم

دیگر نگران قیمت تور قشم نباشید زیرا ما در ” شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دادار سپهر سیر “ با ارائه تور لحظه آخری قشم و تور ارزان قیمت قشم در فصل بهار ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور ، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید . ما قیمت های مختلفی برای تور قشم بهار ۹۸ را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان ، بهترین انتخاب تور را داشته باشید .

قیمت تور قشم لحظه آخری ویژه اردیبهشت ماه با توجه به نوع هتل ، نوع ایرلاین ( بلیط پرواز داخلی به مقصد قشم ) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود .

💵 قیمت تور قشم

همانطور که میدانید قیمت تور قشم براساس قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی (قشم ایر،ایران ایر و ماهان، زاگرس و …)  به مقصد قشم و قیمت هتل رزرو شده در قشم متفاوت و متغییر است. علاوه بر این دو فاکتور که تاثیر زیادی در قیمت تور قشم دارند، تعداد روزهای مدت تور و فصلی که در آن به قشم سفر میکنید نیز میتوانند نرخ تور قشم را دستخوش تغییرات کنند . به یاد داشته باشید همیشه ارزانترین قیمت تور نمیتواند دلیل بر بهتر بودن تور باشد ، برخی با ارائه تور ارزان تر و بی کیفیت فقط باعث هدر رفتن سرمایه و زمان گردشگران می شوند .

🎆  تور قشم ویژه بهار ۱۳۹۸

فصل بهار فرا رسیده است ، ماه های فروردین ، اردیبهشت و خرداد بهار است بهاری که شروع آن با سبز شدن درختان و گیاهان و شکوفه گلها و زمزمه پرندگان شکفتن گلها همراه می باشد . عده ای تصمیم گرفته اند که در فصل بهار به ویژه تعطیلات خرداد ماه به شهر قشم سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور قشم بهار ۹۸ را بسیار دشوار میدانند به همین دلیل کارشناسان زبده ” شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دادار سپهر سیر “برای کمک به شما در مورد تهیه تور قشم ویژه تعطیلات خرداد ماه و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند .

اشتراک گذاری :