D.S.S

تورهای شیراز

تور شیراز 

مسافرت به شهر شیراز هیچ وقت دلیل نمی خواهد ، شهر گل و بلبل و نارنج و حس و حال و شور و شوق است ، چه چیز از این بهتر که با تور شیراز ارزان به آنجا سفر کنیم در این شهر رویایی ، با هتل های خوب و حرفه ای ، با رستوران های هیجان انگیز و غذاهای خوشمزه ، کاوش درسرای مشیر و دیدن بازار وکیل و گرفتن عکس یادگاری با مردی از جنس عشایر قشقایی در سرای مشیر و مردم بسیار خونگرم که شما را مثل یکی از اعضای خانواده خود میبینند دلیل خوبی است که شیراز را انتخاب کنیم و یا در حوضچه آرامگاه سعدی سکه بیندازیم به آروزی آمدن مجدد به شیراز و از همه مهم تر ، حس و حال شاهچراغ است در مسافرت شیراز که شبهایمان را دگرگون می کند ، حرمی که معماری متفاوت و آرامبخشی دارد طوریکه مطمئنا دوست دارید بارها از آنجا دیدن کنید .

در کنار آنها دیدار از مهد تمدن اصیل ایرانی در تخت جمشید اثری بجای مانده از دوران سربلندی و با افتخار ایرانیان در زمان هخامنشیان ، وقتی در محوطه تخت جمشید قدم میزنید و بر سنگها و ستونهای باقیمانده دست می کشید حس عجیبی پیدا خواهید کرد که انگار یک ارتباط ۲۵۰۰ ساله بین شما و آن دوران ایجاد شده است و حس غرور و شعفی پیدا می کنید که کمتر مثل آن را تجربه کرده اید .

وقتی به شیراز سفر کردید حتما امتحانش کنید و البته خیالتان از این سفر راحت چون شما چه از رزرو تور شیراز هوایی و چه از تور شیراز با قطار گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس استفاده کنید مطمئن باشید فوق العاده ترین سفر زندگیتان را تجربه خواهید کرد .

و البته مقبره بزرگ پادشاه ایرانیان ، کوروش کبیر ، محوطه ای خاص که مقبره ای متفاوت از آنچه تابحال دیده اید در وسط آن بعنوان آرامگاه کوروش کبیر قرار دارد ، وقتی به آن نزدیک می شوید حس عجیبی به شما دست میده که ناخودآگاه دوست داری زانوی ادب بر زمین بزنی انگار که داری نزدیک میشی به اصل خویش واقعا حس عجیبیه حسی که به راحتی نمیشه توصیفش کرد ، فقط میتونم بگم دوست داری زمان زیادی را اونجا صرف کنی .

  • آیا میدانید تور شیراز ارزان ی که به شما ارائه شده است کاملترین گشت های شیراز گردی را دارد ؟ یعنی روزهایی کامل شما سرگرم دیدار از جاهای دیدنی شیراز همراه با یک راهنمای تور حرفه ای هستید و لذت میبرید و بهترین تور شیراز را تجربه می کنید.
اشتراک گذاری :