پیش از معرفی تور تبریز لازم است تا قدری از زیبایی های این شهر بدانیم . تبریز ، بزرگ‌ترین شهر در شمال غربی کشور و مرکز استان آذربایجان شرقی است . این شهر از اولین شهرهای ایران است و قدمت بسیار دارد .

این خطه از ایران عزیز گذشته‌ی پر فراز و نشیبی را سپری کرده و سالیان درازی پایتخت ایران بوده‌است . بنابراین تبریز یادگاری‌های بسیار از تاریخ گربار خود دارد که آن را به شهری زیبا و دیدنی بدل کرده است .

از این رو به همه کسانی که دوست دارند ایران گردی و تجربه بهره گیری از خدمات تور داخلی را دارند ، پیشنهاد می شود که این شهر زیبا را از قلم نیاندازند .

جاذبه های گردشگری طبیعی تور تبریز

تبریز به واسطه موقعیت جغرافیایی خاص خود سرشار از دیدنی های اعجاب انگیز است ، تپه های سرسبز ، با هوای مطبوع در تابستان میتواند دلیل اصلی انتخاب این منطقه برای سفر های داخلی باشد . تور داخلی تبریز معمولا به گونه ای توسط شرکت ها و موسسات گردشگری برنامه ریزی می گردد ، که بتوان از مناظر طبیعی این منطقه از کشورمان نهایت استفاده را برد .

دریاچه‌ی ائل گلی ( شاه گلی ) تبریز

مجتمع تفریحی ائل گلی در زمان آق قوبونلوها بنا گردیده و در دوران صفویان توسعه یافته‌است . این مجموعه دارای تفریحات قایق‌سواری و شهربازی و پارک است و در اطراف آن مجتمع‌های اقامتی و هتل پنج ستاره برای اقامت مسافرین ایجاد گردیده‌است . این منطقه به عنوان یکی از پیشنهادات ویژه به کسانی که تور تبریز را انتخاب میکنند ، پیشنهاد می گردد . 

از جاذبه‌های گردشگری طبیعی تبریز می‌توان به گوم تپه اشاره کرد . کویری در نزدیکی تبریز و جاده‌ی صوفیان که زیبایی منحصر به فردش توجه طبیعت‌ گردان را جلب کرده‌است . از این رو گردشگران زیادی این منطقه را برای سفر های تور داخلی تبریز انتخاب می کنند .

و …

اشتراک گذاری :