امارات متحده عربی

Universe groups

تورهای امارات متحده عربی

🗺 سفر به دبی امارات متحده عربی 

امروزه آوازه دبی در سراسر دنیا پیچیده است ، هر ساله میلیون ها گردشگر از کشورهای مختلف برای دیدن این بندر به آن سفر می کنند . دبی پرجمعیت­ ترین شهر امارات است و علاوه بر مکان های زیبا برای گردشگران ، هر ساله رویدادهای بسیار بزرگی هم در آن برگزار می گردد . در سال گذشته دبی میزبان رویداد مهمی مانند مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا بوده است و همچنین هر ساله نمایشگاه BIG5 ( بزرگترین رویداد در زمینه ساخت و ساز دبی ) در دبی برگزار می شود .

با توجه به نزدیکی دبی به کشور ما ، می توانیم با کمترین هزینه از جاذبه­ های بسیار زیاد آن لذت ببرید . اگر دبی را به عنوان مقصد سفرتان در بهار ۱۳۹۸ انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور دبی ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ”  تجربه خواهید کرد .

🛫 سفر با تور دبی

با خرید یا رزرو تور دبی ، بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به دبی برطرف خواهد شد زیرا گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورسبا ارائه آفر ویژه تور دبی میتواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهر دبی ) ، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه دبی تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور دبی ) ، راهنمای فارسی زبان ( تور لیدر آشنا به شهر دبی ) و معرفی مراکز خرید دبی با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( دبی ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به دبی باز خواهید گشت . 

🚌 تورهای دبی 

دیگر نگران قیمت تور دبی نباشید زیرا ما در گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورسبا ارائه تور لحظه آخری دبی و تور ارزان قیمت دبی در تعطیلات سال نو ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور ، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور دبی انتخابی خود ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور دبی بهار ۹۸ را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور را داشته باشید . قیمت تور دبی لحظه آخری ویژه اردیبهشت ۹۸ با توجه به نوع هتل ، نوع ایرلاین ( بلیط پرواز داخلی یا خارجی به مقصد دبی ) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهند بود .

 

اشتراک گذاری :