۲۵

اردیبهشت
۱۳۹۸

بیمه مسافرتی

پست شده به وسیله : admin/ 123

بیمه مسافرتی خارج از کشور

بیمه مسافرتی ابزار مناسبی است برای حفاظت از سلامتی در برابر اتفاقاتی که ممکن است در حین سفر برای مسافر بوجود آید ، بطوریکه می تواند هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد . اکثر ما زندگی پرمشغله ای داریم که باید بین زندگی و کارمان تعادل برقرار نماییم .

مسافرت یکی از عواملی است که برای گذران اوقات فراغت انتخاب می شود و در طول سفر نیز مسافر انتظار دارد زمانی را که برای استراحت خود در نظر گرفته است ، اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد ، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد . بنابراین هنگام مسافرت به یکی از کشورهای خارجی باید از بیمه سفراستفاده شود تا مسافر بتواند در مواقع لزوم از آن بهره مند شود .

بیمه مسافرتی راهی برای پیشگیری از حوادث احتمالی

بیمه مسافرتی که به عنوان یکی از خدمات تور می باشد در مقابل هزینه ها در هنگام درمان بیماری یا اتفاقات ناگهانی از مسافرین حمایت می کند .

در صورت نداشتن بیمه در سفر ، مسافر مجبور می شود که هزینه های یک درمان جزئی یا یک جراحی کوچک را جبران نماید که این امر به نوبه خود می تواند هزینه های گزافی را بر دوش مسافر بگذارد . از این رو  ” گروه خدمات مسافرت بین الملل یونیورس ”  برای رفاه مسافرین و رضایت خاطر آنها ، همه مسافران را در همه تورها ، تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار داده است .

نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی اشخاصی را که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند تحت پوشش قرار می دهد و اعتبار آن فقط در خارج از کشور است و کلیه خدمات موضوع بیمه مسافرتی با توجه به قرارداد فی مابین مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین المللی تضمین و ارائه می گردد .

همچنین مسافر می تواند خسارتهای وارده را طبق جداول مربوطه پس از ورود به ایران با ارسال مدارک لازم ( بیمه نامه ، کپی از صفحه اول شناسنامه ، کپی پاسپورت از صفحه مربوط به ورود و خروج به کشور در آن سفر ، اصل مدارک مربوط به هزینه های انجام شده و فرم اطلاعات خسارت که نزد شرکت می باشد ) نهایتاً تا ۳۰ روز دریافت نماید .

برخی از خدمات بیمه مسافرتی پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری پرداخت هزینه های فوریت های دندانپزشک یارسال داروهای ضروری حواله وجه ضمان حواله وجه نقد و …

اشتراک گذاری :